buy terramycin powder uk https://digitrading.biz/de/binaere-optionen/ binäre optionen tipps PSİKANALİTİK ÇALIŞMA GÜNLERİ 2

follow site opzioni binarie demo senza registrazione “Psikanaliz Nasıl Tedavi Eder ?”

buy zoloft 100mg 8 Mayıs Pazar 2016, Saint Benoit Lisesi, İstanbul

http://accopy.com/lipitor-dosage-5mg.html source site Çalışma Günü argümanı . . .

minocycline overdose 80mg moduretic costo mit
​Daha Dostça Bir Yaşam
Marc Strauss, Zehra Eryörük

https://www.phoneguys.com/drg1/buy-cialis-online-with-a-prescription.html Bilinçdışını ciddiye almak çok önemlidir. Bu tüm hakimiyetten vazgeçme olduğu gibi masumiyetten vazgeçmeyi de içerir. Freud bu buyruk karşısında bilincin tabiyetini göstermiştir – öyle ki bunun sonuçları yatıştırılmaz olmuştur ve bu sonuçları itibariyle öznenin bunu korkuyla reddetmesine yol açmıştır.
Niçin başımıza gelende, bize acı çektiren şeyde ve bizde semptomlar oluşturanda bizim payımız olduğunu kabul etmek zorunda kalalım? Niçin onu yalnızca ortadan kaldıramayacağımızı bilmek bir yana onun tekrarına da tutunduğumuzu bilelim?
Böyle bir inanmama halinden hangi unutulmuş hikaye sorumlu olabilir? Bir hikaye ki belirli bir amaç için parça parça inşa olmuş; ki bu amaç biricik olarak varoluşunu garanti altına almak… Lacan’la birlikte bahis, sadece buradaki çıkmazı nötralize etmez ama orada özgün  bir tatminin çıkışını bulur.
Bu Çalışma Günleri’nin konusu olan “Psikanaliz nasıl iyileştirir?” sorusuna gelince, cevap kendi etiği olmaksızın verilemez.
Lacan “psikanaliz diğerleri gibi bir tedavi yöntemi değildir ve iyileşmenin ötesindedir” diyebildi, aynı zamanda o kendi eyleminin alanını belirledi. Öznenin acısının iyileştirilmesini sorgulamaktansa, Lacan’ın adımı tedavi etme  arzusunun tüm şekillerini altüst etmeyi ve analistin arzusunu ve semptomun oluşumunda rol oynayan “gerçek”i gün ışığına çıkarmayı amaçlıyordu. Bu zaten Freud’un söylediği gibi bir iyileştirme girişimi ise,  gerçek bilinçdışı üzerine Lacan’ın desteği analitik iyileştirmenin başından sonuna kadar tüm süreci içeren  başka bir söylemi [dit-mention] ortaya koymaktadır.

http://www.stevenloton.com/triamterene-37.5-mg-hydrochlorothiazide-25-mg-capsule.html

http://www.kayisisatis.com/kamagra-oral-jelly-where-to-buy-in-australia.html costo de arava 20 mg PROGRAM
8 Mayıs 2016 Pazar

click 08.30-09.00 Kayıt ve Açılış Konuşması
09.00-10.00  Zehra Eryörük: “İyileşmenin Mantıki Zamanı”
10:00- 10:15 Tartışma ve sorular
Tartışmacı: Marc Strauss
Moderatör: Ceren Korulsan
10:15- 10:45 Kahve arası
10.45-11:45 Ceren Korulsan: “Semptomdan Geriye Kalan . . .”
11:45-12:00 Tartışma ve sorular
Moderatör: Ayşegül Erdem
12.00- 13.30 Yemek arası
13.30- 14.30 Özgür Öğütcen: “Psikanaliz Tedavi Eder mi? Etmez mi?”
14.30-14:45 Tartışma ve sorular
Moderatör: Ceren Korulsan
14:50-16:15  Vaka Çalışması
Vakayı sunan: Ayşegül Erdem
Tartışmacılar : Zehra Eryörük, Ceren Korulsan, Özgür Öğütcen
16:15-16:30 Kahve arası
16:30-17:30 Marc Strauss: “Daha Dostça Bir Yaşam”
17:30- 18:00 Tartışma ve sorular
Tartışmacı: Zehra Eryörük
18:00-18:30 Kapanış Konuşması.

pristiq 50 mg cost lasix 20 mg/2 ml http://microsoftinfo.com/liv-52-india-price.html KONUŞMACILAR :

colchicine 1mg side effects Marc Strauss : Psikanalist, psikiyatrist. AME (Okul Analistleri Üyesi), Ecole de Psychanalyse des Forums du Champ lacanien kurucu üyesi ve Paris Psikanalitik Klinik Koleji’nde öğretim üyesi.
prilosec 20 mg vs. 40 mg Zehra Eryörük : Psikanalist, Ecole de Psychanalyse des Forums du Champ lacanien okul üyesi, Forum du Champ lacanien du Brabant (Belçika) Derneği’nin kurucu üyesi va başkanı, Lacancı Forum Türkiye Psikanaliz Derneği’nin kurucu üyesi ve FCL-Brabant öğretim üyesi.
http://prontosys.com/isoptin-kkh-120-mg-50-film-tb.html Ceren Korulsan : Psikiyatrist, psikoterapist, Özne Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi, Lacancı Forum Türkiye Psikanaliz Derneği’nin başkanı ve kurucu üyesi.
go Özgür Öğütcen : Psikiyatrist, psikoterapist. Suret Psikokültürel Analiz Dergisi editörü, Özne Psikiyatri ve Psikoterapi Merkezi, Lacancı Forum Türkiye Psikanaliz Derneği’nin kurucu üyesi.
voltaren price philippines Ayşegül Erdem : ​Psikolojik danışman. Lacancı Forum Türkiye Psikanaliz Derneği kurucu üyesi.
* Etkinlik dili Türkçe ve Fransızcadır. Ardışık çeviri yapılacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir